Jeugd Mini’s

N6-1

Jip Elders
Imre Kok
Ninthe Conen
Lieke Finke
Chinouk Genegel
Mara Boon

Marit Lutke (trainster)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 October 11:30Sleen N5 2 - Vonk/Coevorden N5 14-028-17, 29-16
03 October 11:00Vonk/Coevorden N5 1 - M.S.K. N5 14-025-16, 23-18
26 September 11:30Vonk/Coevorden N5 1 - Pegasus N5 14-021-14, 26-16
26 September 11:00Dalen N5 1 - Vonk/Coevorden N5 10-49-36, 20-21

 

N6-2

Tessa Melenhorst
Yvet Doldersum
Fleur Prummel
Norah Wessel
Marlies Hulst

Michiel Snippe (trainer)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
12 December 11:30SSS/E N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Esdalhal in Emmen
12 December 12:30Vonk/Coevorden N4 1 - Emmen'95 N4 1Esdalhal in Emmen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 October 10:30Vonk/Coevorden N4 1 - Dalen N4 14-032-11, 34-6
03 October 09:30SSS/E N4 1 - Vonk/Coevorden N4 10-417-25, 15-22
03 October 09:00Vonk/Coevorden N4 1 - Emmen'95 N4 14-027-12, 22-18
26 September 11:00Thriantha N4 1 - Vonk/Coevorden N4 10-417-26, 12-23
26 September 10:30Vonk/Coevorden N4 1 - En Bloc N4 14-025-9, 23-11
26 September 09:30Dalen N4 1 - Vonk/Coevorden N4 10-411-31, 4-29

 

N5-1

Mila Kardol
Sanne Peters
Jaylinn van de Veen
Zuzanna Ophof
Renske ter Beek
Mike Baarslag

Domenica Koopman (trainster)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 November 09:00Vonk/Coevorden N4 2 - Deko N4 2Vervallen-
24 October 10:00Vonk/Coevorden N4 2 - Deko N4 2Vervallen-
03 October 10:30BBQ Time Tjoba N4 1 - Vonk/Coevorden N4 22-213-26, 18-17
03 October 09:30Vonk/Coevorden N4 2 - O.S.R. N4 10-418-22, 16-24
26 September 10:30V.E.B.'98 N4 2 - Vonk/Coevorden N4 20-47-27, 11-25
26 September 09:30Vonk/Coevorden N4 2 - Sleen N4 24-026-10, 28-10

 

N4-1

Luna Dragt
Jolijn Tromp
Yoleen Spijker
Maron Kok
Evi Conen

Eva Jansen (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
28 November 09:30Deko N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Vervallen-
14 November 11:45Vonk/Coevorden N3 1 - Deko N3 1Vervallen-
07 November 11:30Vonk/Coevorden N3 1 - Deko N3 1Vervallen-
24 October 09:00Deko N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Vervallen-
03 October 12:15Vonk/Coevorden N3 1 - Klimop N3 12-030-20
03 October 12:00Deko N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Vervallen-

 

N4-2

Lexi Dost
Elynn Weggebakker
Myrthe Tent
Sanne Harms
Dimara Stein
Evi Kiers

Lyanne Centen (trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-3/2/programma.rss.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-3/2/resultaten.rss.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

 

N3-1

Nienke Ambergen
Lilyan van der Veer
Anne-Lieke Snippe
Isa Scholten

Lotte Kolmer (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-3/2/programma.rss.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-3/2/resultaten.rss.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

 

N2-1

Myron Tent
Jet Schepers
Eva de Vries
Sophie Colmer
Joni Derks

Nilay Eski (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
12 December 11:15Vonk/Coevorden N2 1 - Emmen'95 N2 1Esdalhal in Emmen
12 December 11:30M.S.K. N2 1 - Vonk/Coevorden N2 1Esdalhal in Emmen
12 December 12:00Vonk/Coevorden N2 2 - Vonk/Coevorden N2 1Esdalhal in Emmen
12 December 12:15Vonk/Coevorden N2 1 - Thriantha N2 2Esdalhal in Emmen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 September 10:15Thriantha N2 1 - Vonk/Coevorden N2 10-212-24
26 September 10:00Vonk/Coevorden N2 1 - Vonk/Coevorden N2 21-115-15
26 September 09:30Vonk/Coevorden N2 1 - M.S.K. N2 10-215-22
26 September 09:15Emmen'95 N2 1 - Vonk/Coevorden N2 12-030-17

 

N2-2

Eden Dost
Juun Bosman
Liv Wessel
Lena Wessel

Nina van Dam (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
12 December 11:15Vonk/Coevorden N2 1 - Emmen'95 N2 1Esdalhal in Emmen
12 December 11:30M.S.K. N2 1 - Vonk/Coevorden N2 1Esdalhal in Emmen
12 December 12:00Vonk/Coevorden N2 2 - Vonk/Coevorden N2 1Esdalhal in Emmen
12 December 12:15Vonk/Coevorden N2 1 - Thriantha N2 2Esdalhal in Emmen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 September 10:15Thriantha N2 1 - Vonk/Coevorden N2 10-212-24
26 September 10:00Vonk/Coevorden N2 1 - Vonk/Coevorden N2 21-115-15
26 September 09:30Vonk/Coevorden N2 1 - M.S.K. N2 10-215-22
26 September 09:15Emmen'95 N2 1 - Vonk/Coevorden N2 12-030-17

 

Mini instroom uur

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.