Jeugd Mini’s

Mini 1 (niveau 6)

Vera ten Cate
Ajla Zec
Marlou Schepers
Semile Eski
Noa Aimee Kooiker

Sophie Nicolay (trainster)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
2 nov.9:00SSS/E N5 1 - Vonk/Coevorden N5 1De Kampen SCHOONEBEEK
2 nov.9:30Thriantha N5 1 - Vonk/Coevorden N5 1De Kampen SCHOONEBEEK
2 nov.10:30Thriantha N5 2 - Vonk/Coevorden N5 1De Kampen SCHOONEBEEK

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 okt.O.S.R. N5 1 - Vonk/Coevorden N5 12-228-16, 23-25
12 okt.Vonk/Coevorden N5 1 - Pegasus N5 10-417-39, 13-34
05 okt.Pegasus N5 1 - Vonk/Coevorden N5 14-036-14, 36-12

 

Mini 2 (niveau 4)

Marit Ramaker
Jade Mulder
Semile Eski
Rosalie Bol
Isa Kiers

Laura en Sophie Nicolai (trainsters)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
2 nov.11:00Vonk/Coevorden N4 1 - En Bloc N4 1Exloo EXLOO
2 nov.12:00SSS/E N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Exloo EXLOO
16 nov.10:30En Bloc N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Drostenhal COEVORDEN

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 okt.Emmen'95 N4 1 - Vonk/Coevorden N4 10-419-21, 12-25
12 okt.SSS/E N4 1 - Vonk/Coevorden N4 14-031-9, 23-14
05 okt.Vonk/Coevorden N4 1 - VVO N4 14-027-11, 21-20

 

Mini 3 (niveau 4)

Maud Beukeveld
Yvet Litmaath
Fleur Peters
Marel Schepers
Ninthe Conen

Laura en Sophie Nicolai(trainsters)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

 

Mini 4 (niveau 3)

Jade Dragt
Julia Prieba
Jip Elders
Nikki Weering

Dian Jansink
Mette-Line Kootstra
(trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
2 nov.9:30Vonk/Coevorden N3 1 - En Bloc N3 1De Kampen SCHOONEBEEK
2 nov.10:00Hake Tjoba N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1De Kampen SCHOONEBEEK
2 nov.10:15Vonk/Coevorden N3 1 - Emmen'95 N3 1De Kampen SCHOONEBEEK

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
28 sep.Vonk/Coevorden N3 1 - Emmen'95 N3 12-028-21
28 sep.Thriantha N3 1 - Vonk/Coevorden N3 10-222-34
28 sep.Vonk/Coevorden N3 1 - Sleen N3 12-024-12

 

Mini 5 (niveau 3)

Fleur Prummel
Maaike van Ee
Imre Kok
Selma Zec
Zuluf Eski

Dian Jansink
Mette-Line Kootstra
(trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
9 nov.10:15M.S.K. N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2De Koel BORGER
9 nov.10:45Vonk/Coevorden N3 2 - V.E.B.'98 N3 1De Koel BORGER
9 nov.11:00Vonk/Coevorden N3 2 - Klimop N3 1De Koel BORGER

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 okt.Klimop N3 1 - Vonk/Coevorden N3 22-030-22
12 okt.Vonk/Coevorden N3 2 - M.S.K. N3 10-224-26
12 okt.Dalen N3 1 - Vonk/Coevorden N3 22-028-22

 

Mini 6 (niveau 2)

Yoleen Spijker
Mila Kardol
Sanne Peters
Eda Eski

Sam Elders
Noa Jansen
(trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

 

Mini instroom uur

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.