Jeugd Mini’s

N6-1

Jip Elders
Imre Kok
Ninthe Conen
Lieke Finke
Chinouk Genegel
Mara Boon

Marit Lutke (trainster)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
29 January 11:00Emmen'95 N5 1 - Vonk/Coevorden N5 1Broekveld in Sleen
29 January 12:00Vonk/Coevorden N5 1 - Emmen'95 N5 2Broekveld in Sleen
05 February 10:00Vonk/Coevorden N5 1 - En Bloc N5 1Drostenhal in Coevorden
05 February 11:00M.S.K. N5 1 - Vonk/Coevorden N5 1Drostenhal in Coevorden
12 February 09:00SSS/E N5 1 - Vonk/Coevorden N5 1Veenhorst in Musselkanaal
12 February 10:00Vonk/Coevorden N5 1 - Thriantha N5 1Veenhorst in Musselkanaal

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
04 December 11:00Vonk/Coevorden N5 1 - BBQ Time Tjoba N5 1Vervallen-
04 December 10:00M.S.K. N5 2 - Vonk/Coevorden N5 1Vervallen-
27 November 11:00BBQ Time Tjoba N5 1 - Vonk/Coevorden N5 1Vervallen-
27 November 10:30O.S.R. N5 1 - Vonk/Coevorden N5 10-421-27, 18-25
06 November 11:00Vonk/Coevorden N5 1 - M.S.K. N5 24-022-11, 24-16
06 November 10:00Vonk/Coevorden N5 1 - Deko N5 24-027-17, 22-15

 

N6-2

Tessa Melenhorst
Yvet Doldersum
Fleur Prummel
Norah Wessel
Marlies Hulst

Michiel Snippe (trainer)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 February 09:30Vonk/Coevorden N4 1 - En Bloc N4 1Drostenhal in Coevorden
05 February 10:30Deko N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Drostenhal in Coevorden
05 February 11:00Thriantha N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Drostenhal in Coevorden
05 March 09:00Vonk/Coevorden N4 1 - V.V.E.'86 N4 1De Zon in Klazienaveen
05 March 10:00Vonk/Coevorden N4 1 - Emmen'95 N4 1De Zon in Klazienaveen
12 March 09:30Sleen N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1De Kampen in Schoonebeek

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
11 December 11:00Sleen N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Vervallen-
11 December 10:00Vonk/Coevorden N4 1 - Dalen N4 1Vervallen-
04 December 10:00Thriantha N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Vervallen-
04 December 09:00Vonk/Coevorden N4 1 - En Bloc N4 1Vervallen-
27 November 11:00V.V.E.'86 N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Vervallen-
27 November 10:30Vonk/Coevorden N4 1 - Emmen'95 N4 2Vervallen-

 

N5-1

Mila Kardol
Sanne Peters
Jaylinn van de Veen
Zuzanna Ophof
Renske ter Beek
Mike Baarslag

Domenica Koopman (trainster)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-4/2/programma.rss.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-4/2/resultaten.rss.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

 

N4-1

Luna Dragt
Jolijn Tromp
Yoleen Spijker
Maron Kok
Evi Conen

Eva Jansen (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 February 09:00Emmen'95 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Drostenhal in Coevorden
05 February 09:15Vonk/Coevorden N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Drostenhal in Coevorden
05 February 09:45Thriantha N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Drostenhal in Coevorden
05 February 10:15Vonk/Coevorden N3 1 - En Bloc N3 1Drostenhal in Coevorden
05 March 09:00Vonk/Coevorden N3 1 - En Bloc N3 1De Koel in Borger
05 March 09:15Vonk/Coevorden N3 1 - Thriantha N3 1De Koel in Borger

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 11:00M.S.K. N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Vervallen-
27 November 10:15Emmen'95 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Vervallen-
27 November 10:00Vonk/Coevorden N3 1 - Thriantha N3 1Vervallen-
20 November 11:30Thriantha N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Vervallen-
20 November 11:15Vonk/Coevorden N3 1 - En Bloc N3 1Vervallen-
20 November 10:45Vonk/Coevorden N3 1 - Emmen'95 N3 1Vervallen-

 

N4-2

Lexi Dost
Elynn Weggebakker
Myrthe Tent
Sanne Harms
Dimara Stein
Evi Kiers

Lyanne Centen (trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 February 09:15Vonk/Coevorden N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Drostenhal in Coevorden
05 February 09:30Vonk/Coevorden N3 2 - En Bloc N3 1Drostenhal in Coevorden
05 February 10:00Vonk/Coevorden N3 2 - Emmen'95 N3 1Drostenhal in Coevorden
05 March 09:00Emmen'95 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2De Koel in Borger
05 March 09:15Vonk/Coevorden N3 2 - En Bloc N3 1De Koel in Borger
05 March 09:45Vonk/Coevorden N3 2 - Vonk/Coevorden N3 1De Koel in Borger

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
04 December 11:15Vonk/Coevorden N3 2 - Vonk/Coevorden N3 3Vervallen-
04 December 11:00Emmen'95 N3 2 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-
04 December 10:15Dalen N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-
27 November 10:45Vonk/Coevorden N3 2 - Dalen N3 1Vervallen-
27 November 10:15Deko N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-
27 November 10:00Vonk/Coevorden N3 3 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-

 

N3-1

Nienke Ambergen
Lilyan van der Veer
Anne-Lieke Snippe
Isa Scholten

Lotte Kolmer (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 February 09:15Vonk/Coevorden N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Drostenhal in Coevorden
05 February 09:30Vonk/Coevorden N3 2 - En Bloc N3 1Drostenhal in Coevorden
05 February 10:00Vonk/Coevorden N3 2 - Emmen'95 N3 1Drostenhal in Coevorden
05 March 09:00Emmen'95 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2De Koel in Borger
05 March 09:15Vonk/Coevorden N3 2 - En Bloc N3 1De Koel in Borger
05 March 09:45Vonk/Coevorden N3 2 - Vonk/Coevorden N3 1De Koel in Borger

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
04 December 11:15Vonk/Coevorden N3 2 - Vonk/Coevorden N3 3Vervallen-
04 December 11:00Emmen'95 N3 2 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-
04 December 10:15Dalen N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-
27 November 10:45Vonk/Coevorden N3 2 - Dalen N3 1Vervallen-
27 November 10:15Deko N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-
27 November 10:00Vonk/Coevorden N3 3 - Vonk/Coevorden N3 2Vervallen-

 

N2-1

Myron Tent
Jet Schepers
Eva de Vries
Sophie Colmer
Joni Derks

Nilay Eski (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-2/1/programma.rss.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-2/1/resultaten.rss.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

 

N2-2

Eden Dost
Juun Bosman
Liv Wessel
Lena Wessel

Nina van Dam (trainster)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-2/1/programma.rss.

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5N99/cmv-niveau-2/1/resultaten.rss.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

 

Mini instroom uur

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.