Jeugd Mini’s

Mini 1 (niveau 6)

Vera ten Cate
Ajla Zec
Marlou Schepers
Semile Eski
Noa Aimee Kooiker

Sophie Nicolay (trainster)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
7 mrt.11:00Vonk/Coevorden N5 1 - Hake Tjoba N5 1Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.12:00SSS/E N5 1 - Vonk/Coevorden N5 1Drostenhal COEVORDEN
14 mrt.10:00Vonk/Coevorden N5 1 - En Bloc N5 1Veenoord VEENOORD

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 feb.Thriantha N5 1 - Vonk/Coevorden N5 11-317-38, 25-25
08 feb.Vonk/Coevorden N5 1 - Hake Tjoba N5 10-424-26, 22-30
25 jan.Vonk/Coevorden N5 1 - En Bloc N5 12-222-26, 27-26

 

Mini 2 (niveau 4)

Marit Ramaker
Jade Mulder
Semile Eski
Rosalie Bol
Isa Kiers

Laura en Sophie Nicolai (trainsters)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
7 mrt.9:00Vonk/Coevorden N4 1 - Emmen'95 N4 1Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.10:00Hake Tjoba N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Drostenhal COEVORDEN
14 mrt.9:30M.S.K. N4 1 - Vonk/Coevorden N4 1Veenoord VEENOORD

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
01 feb.SSS/E N4 1 - Vonk/Coevorden N4 10-46-33, 17-28
01 feb.Vonk/Coevorden N4 1 - Hake Tjoba N4 10-415-22, 11-23
01 feb.Emmen'95 N4 1 - Vonk/Coevorden N4 10-415-23, 7-37

 

Mini 3 (niveau 4)

Maud Beukeveld
Yvet Litmaath
Fleur Peters
Marel Schepers
Ninthe Conen

Laura en Sophie Nicolai(trainsters)

Training op maandag van 18:00 tot 19:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
7 mrt.9:30Vonk/Coevorden N4 2 - Emmen'95 N4 2Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.10:30Deko N4 1 - Vonk/Coevorden N4 2Drostenhal COEVORDEN
21 mrt.10:00VVO N4 1 - Vonk/Coevorden N4 2De Kampen SCHOONEBEEK

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 feb.Vonk/Coevorden N4 2 - Sleen N4 10-416-21, 8-31
08 feb.Thriantha N4 1 - Vonk/Coevorden N4 24-024-16, 23-15
01 feb.Vonk/Coevorden N4 2 - VVO N4 14-023-16, 27-14

 

Mini 4 (niveau 3)

Jade Dragt
Julia Prieba
Jip Elders
Nikki Weering

Dian Jansink
Mette-Line Kootstra
(trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
7 mrt.10:45Vonk/Coevorden N3 1 - V.E.B.'98 N3 1Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.11:30Dalen N3 1 - Vonk/Coevorden N3 1Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.11:45Vonk/Coevorden N3 2 - Vonk/Coevorden N3 1Drostenhal COEVORDEN

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 feb.Vonk/Coevorden N3 1 - Emmen'95 N3 12-043-17
08 feb.Vonk/Coevorden N3 1 - Sleen N3 12-047-19
08 feb.V.E.B.'98 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 10-220-43

 

Mini 5 (niveau 3)

Fleur Prummel
Maaike van Ee
Imre Kok
Selma Zec
Zuluf Eski

Dian Jansink
Mette-Line Kootstra
(trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
7 mrt.11:00Vonk/Coevorden N3 2 - Emmen'95 N3 1Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.11:30Sleen N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.11:45Vonk/Coevorden N3 2 - Vonk/Coevorden N3 1Drostenhal COEVORDEN

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 feb.Vonk/Coevorden N3 2 - Dalen N3 12-01-0
08 feb.Vonk/Coevorden N3 2 - V.E.B.'98 N3 10-228-32
08 feb.Emmen'95 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 20-225-32

 

Mini 6 (niveau 2)

Yoleen Spijker
Mila Kardol
Sanne Peters
Eda Eski

Sam Elders
Noa Jansen
(trainsters)

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.

Programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
7 mrt.9:00Thriantha N2 2 - Vonk/Coevorden N2 1Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.9:30Vonk/Coevorden N2 1 - V.V.E.'86 N2 1Drostenhal COEVORDEN
7 mrt.10:00Vonk/Coevorden N2 1 - Vonk/Coevorden N2 2Drostenhal COEVORDEN

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 feb.Thriantha N2 1 - Vonk/Coevorden N2 12-025-21
08 feb.Deko N2 1 - Vonk/Coevorden N2 12-027-25
08 feb.Vonk/Coevorden N2 1 - Thriantha N2 20-222-25

 

Mini instroom uur

Training op maandag van 17:00 tot 18:00 uur.